Futbalový oddiel TJ Tatran

Futbalový oddiel TJ Tatran Topoľčianky

FutbalDňa 1.7.2011 sa v priestoroch TJ Tatran Topoľčianky n.o. uskutočnila schôdza za prítomnosti starostu obce pána Juraja Mesku a správcu areálu TJ Tatran p. Ivana Truchlíka, ktorej hlavným bodom bolo vytvorenie futbalového výboru.

Výbor bol zostavený v nasledujúcom zložení:
-predseda: Samuel Belan
-podpredseda: Radovan Polák
-tajomník: Marián Valovič

Členovia výboru:
-Pavol Bielik
-Róbert Novácky
-Ladislav Kunský

Medzi prvé aktivity novozaloženého výboru s prispením správcu štadióna a ochotných ľudí bolo zadováženie športových potrieb určených na tréningové procesy od mužstva žiakov, dorastu až po mužov. Ako ste si niektorí všimli,  tak došlo aj k výmene na trénerských pozíciách a to v mužstve dorastu vymenil pána Miroslava Kováča  pán Marcel Petrík a v mužstve dospelých pána Miroslava Solčianskeho pán Stanislav Kováč. Bývalým trénerom chcem poďakovať za odvedenú prácu v TJ Tatran. V mužstve žiakov k zmene trénera nedošlo nakoľko pán Jozef Haspra odvádza kvalitnú prácu. V mesiaci september sa vykonal nábor nových talentov v spolupráci so ZŠ Skýcov a ZŠ Topoľčianky, kde nás prekvapil veľký záujem zo strany žiakov reprezentovať Topoľčianky. Do budúcnosti chceme zlepšovať spoluprácu s menovanými školami a vychovávať nové talenty ochotné reprezentovať našu obec, pretože základ úspechu je práca s mládežou. Momentálne sa mužstvo žiakov  nachádza na piatej priečke a v kádri má 32 registrovaných futbalistov. Mužstvo dorastu sa nachádza tiež na piatej priečke a má registrovaných 19 futbalistov. Mužstvo dospelých sa nachádza na štvrtej priečke.

Pri tejto príležitosti by som využil možnosť osloviť podnikateľské subjekty živnostníkov, ale aj širokú verejnosť, aby podali pomocnú ruku a spolupodieľali sa na budovaní športového zázemia a vrátili futbal na vyššie méty. Verím, že ak ľudia z Topoľčianok uvidia záujem zo strany výboru o zlepšenie kvality futbalu znovu si nájdu cestu na štadión ako to bolo v minulosti.

Kontakt: samuel.belan@zoznam.sk

Dátum vloženia: 27. 10. 2014 16:44